.

.

Marsnaska 1Pcs Универзален Полнач Аа И Aaa Батерија 4Ports Батерија Полнач Smart Патување Полначот Со Еу Приклучок

Marsnaska 1Pcs Универзален Полнач Аа И Aaa Батерија 4Ports Батерија Полнач Smart Патување Полначот Со Еу Приклучок

DEN 180.00
DEN 156.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


100% сосема нов и висок квалитет.
Компактна големина, преносни и мулти-функционален дизајн.
Дизајниран за АА / полнење батерии AAA
Можете да го полните 1 - 4 парчиња АА / ААА батерии во исто време
Тоа обезбедува 4 независни полнење слотови
Краток спој заштита за да се спречи краток спој и да се обезбеди употреба безбедност
100% сосема нов и висок квалитет
Спецификации :
Приклучок : plug ЕУ
Материјал : Пластика и Метал
Боја : Како на сликата прикажани
Големина : Прибл 11.5*6.5*3.5 cm
Влезен напон : 220 V, 50/60 HZ
Излез : 1.4 v*4 200 MA
Пакет Содржина : 1 x Батерија Полнач

Кон својствата

Бренд Име:
Marsnaska
Тип:
Електричен
Брзо полнење:
No
Интелигентни Полнење:
No
екран:
No
Број На Модел На:
PJ1049
Употреба:
Стандардна Батерија
Пакет:
No
Употреба:
АА и AAA батерија полнач

Најдобри предлози во категоријата