.

.

LiitoKala Lii-500 300 18650 Полначот LCD дисплеј Тест 18350 Батерија 18650 26650 10440 14500 18500 АА ААА Батерија Полнач

LiitoKala Lii-500 300 18650 Полначот LCD дисплеј Тест 18350 Батерија 18650 26650 10440 14500 18500 АА ААА Батерија Полнач

DEN 719.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Lii-500 спецификации : • DC12 V / 2 A текст моќ. • 4bay независни пристаништа • Тест на капацитетот на батеријата • LCD дисплеи покажуваат различни режими • 3 начини на worke • 4 полнење струја (300,500, 700, 1000 m Ah) • поддржува различни големини • автоматска идентификација на батерија тип (Li-Ion, Ni-Мз) • overcharge заштита. Позитивни и негативни обратна поларитетот заштита. во текот температура заштита. Ni MH батерија негативен напон (-dtv). • батеријата за откривање на грешка • 5 V 1000m A USB излез празнење • за Ni MH / CD AAA / Микро, АА / пита, в. li-ion 26650, 22650, 18650, 1890, 18500, 17500, 17355, 16340 (RCR123), 14,500, 10440 Lii-300 спецификации : • DC12 V / 1.5 ЕДЕН текст моќ. • 2bay независни пристаништа • Тест на капацитетот на батеријата • LCD дисплеи покажуваат различни режими • 2 режими на worke • 2 полнење струја (500, 1000 m Ah) • поддржува различни големини • автоматска идентификација на батерија тип (Li-Ion, Ni-Мз) • overcharge заштита. Позитивни и негативни обратна поларитетот заштита. во текот температура заштита. Ni MH батерија негативен напон (-dtv). • батеријата за откривање на грешка • 5 V 1000m A USB излез празнење • за Ni MH / CD AAA / Микро, АА / пита, в. li-ion 26650, 22650, 18650, 1890, 18500, 17500, 17355, 16340 (RCR123), 14,500, 10440

Кон својствата

Пакет:
Yes
Тип:
Електричен
Батеријата Број:
1-4
Бренд Име:
liitokala
Интелигентни Полнење:
Yes
екран:
Yes
Излезен Интерфејс:
USB Излез
Брзо полнење:
Yes
Број На Модел На:
Lii-500 300
Употреба:
Стандардна Батерија

Најдобри предлози во категоријата