.

.

Liitokala lii500 LCD полнач за 3.7 V 18650 26650 18500 Цилиндрични Литиум Батерии lii-500 1.2 V АА ААА NiMH Батерија Полнач

Liitokala lii500 LCD полнач за 3.7 V 18650 26650 18500 Цилиндрични Литиум Батерии lii-500 1.2 V АА ААА NiMH Батерија Полнач

DEN 1007.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Држете го Режимот за повикување во секој случај, и за 3 секунди за да го промените такса (Бесплатно) или режим на брз тест Не тест (капацитет тест) режим, потоа притиснете уште еднаш на соодветната функција копчињата може да се промени во рок од 8 секунди, Струја, Независни , Hunchong, капацитет тест, избраната функција по 8 секунди во работна состојба, во исправна состојба, може да притиснете (1234) за Да ја видите моменталната (MA) / Капацитет (m Ah) / Напон (V) / Време (H) / Отпор (Г) податоци за повикување.Вметнете ја батеријата полнач, батерија полнач за три секунди или па да се измери внатрешниот отпор на батеријата, по што системот автоматски префрлува на полнење на владата (БЕСПЛАТНО), апарат автоматски ќе се стандардно полнење тековната "500m A, во 8 секунди за тековната изборно Копче (NAP) Одберете 300m A, 500m A, 700m A, 1000m A полнење моменталниот код за систем што ќе го одберете ќе биде обвинет во осум секунди, ако во рок од 8 секунди, не се постави, тогаш системот автоматски ќе се стандардно полнење тековната 500 MA, тековната и други функции во ова време нема да се промени ако сакате да ја промените, променете го начинот на избор на Печатот;
3.4 вид на полнење тековната регулатор (m A / 500m A / 700m A / 1000m A);
2.

Кон својствата

Употреба:
Стандардна Батерија
Тип:
USB,Електрични
Интелигентни Полнење:
Yes
екран:
Yes
Број На Модел На:
lii500
Батеријата Број:
4
Бренд Име:
liitokala
Брзо полнење:
Yes
Пакет:
No

Најдобри предлози во категоријата