.

.

ЛОФТ Уметност Гроздобер Дрво Ѕид Полица Сепаратори Американски Антички Ковано Железо Ѕид Полица Полица-Z8

ЛОФТ Уметност Гроздобер Дрво Ѕид Полица Сепаратори Американски Антички Ковано Железо Ѕид Полица Полица-Z8

DEN 9599.52
DEN 6720.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ЛОФТ Уметност Гроздобер Дрво Ѕид Полица Сепаратори Американски Антички Ковано Железо Ѕид Полица Полица 1pc Z8 Стил : Американската Држава Стил Материјал : Метал & Дрво, Метал материјал : Железо is_customized : Yes процес на Конструкција : Метал Занает Пакување Детали : 1 × Креативни Гроздобер Полица Индустриски Цевки DIY, Направи вашиот дом уникатен стил ! Pls Забелешка : За стил, боја, големина, која може да се прилагоди според вашето барање ! Ако имате посебни барања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогне, ви благодариме !

Кон својствата

Тип:
Дневна Соба Мебел
Специфични Употреба:
Bookcase
Општа Употреба:
Дома Мебел
Шема:
No
Укината:
No
Со Складирање Кабинети:
No
Број На Модел На:
Z8
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Стил:
Американската Држава
Метал Тип:
Железо
Бренд Име:
Најдете Радост
Големина:
is_customized
Изглед:
Модерна
Материјал:
Метал
Број на Групи:
3
is_customized:
Yes
Со Врата:
No
Материјал:
метал & дрво
боја:
сребро црна
Дрво Големина:
45*15cm
Дополнителна Функција:
Публикации
Се Собраа:
No
Применливи Број:
Возрасни
Bulkhead Дебелина:
is_customized
Ширина:
is_customized
Стил:
Американската Држава стил
Завршува Материјал:
Железната Цевка Книга Полица

Најдобри предлози во категоријата