.

.

Креативни Shelving Полици Цевка Грб Полици Железо Грб Рек Облека Цевка Ѕид Ретро Модата да се направи Стариот Ѕид Виси Полица Z13

Креативни Shelving Полици Цевка Грб Полици Железо Грб Рек Облека Цевка Ѕид Ретро Модата да се направи Стариот Ѕид Виси Полица

DEN 3839.52
DEN 2304.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Креативни Shelving Полици Цевка Грб Полици Железо Грб Рек Облека Цевка Ѕид Ретро Модата да се направи Стариот Ѕид Виси Полица Z13 Стил : Американската држава Материјал : Метал и Метал материјал : Железо Може да се изменуваат : Е процес на Конструкција : Метал Занает, Големина : Може да биде Прилагодено Боја : Бронзени Пакување Детали : 1 × Креативни Гроздобер Полица Закачалка

Кон својствата

Тип:
Дневна Соба Мебел
Специфични Употреба:
Грб Багажник
Општа Употреба:
Дома Мебел
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Најдете Радост
Материјал:
Метал
Укината:
No
Метал Тип:
Железо
Изглед:
Античкиот
Број На Модел На:
z13
Материјал:
Железо
Забелешка:
Големина може да се прилагоди
боја:
бронза
Должина:
60/80/100cm

Најдобри предлози во категоријата