.

.

Оригиналност Подарок Практични Преносни Нерѓосувачки Челик Насмеани Лице Садови Вилушка Лажичка Одговараат На Прибор За Јадење Бенто Loncheras

Оригиналност Подарок Практични Преносни Нерѓосувачки Челик Насмеани Лице Садови Вилушка Лажичка Одговараат На Прибор За Јадење

DEN 239.04
DEN 168.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Име на производ : заградени насмеани лице лажица вилушка
Материјал : високо квалитетен не ' рѓосувачки челик
Пакувањето на производот : елегантна тип кутија
Пакување спецификација : 16.5 * 7.7 * 7.7 CM
Поле на примена : Дневна домаќинство, семејство и да даде секоја друга, рекламни промоции, надоместоци на вработените,подароци, итн
Топло прашува : чисти со сунѓер или мека крпа по употребата, не користете челична жица топката, парична казна груби материјали за да се избрише, да не предизвика гребнатини на површината и се носат.
Добредојдовте На Нашата Продавница! Шопинг Среќно!
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ве молиме да бидете Трпеливи!
Ali Express Стандард Превозот,Кина Пост Воздух Mail и Сингапур Пост Воздух Пошта е нашата главна превозот метод, а со бесплатен превозот за повеќето земји и региони.Тоа може да се направи за 10 да 30 работни дена за испорака,ако имате било какви прашања или било какви посебни барање,дали ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO/ FPO
2.ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
3.Сликите се земени од реалниот објект, но може да има нешто како бојата разликата за светлина и различни серија,особено на некои модел прикажан не се вистински објект и се за вашиот референца само.
4.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот .Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.
5.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Ве молиме да ни даде шанса да slove проблем пред неутрални или негативни повратни информации!
Нашата цел е задоволството на клиентите!
Ако имате било какви прашања или има било каков проблем на објектот,ве молиме да ни ги испратите преку интернет или е-пошта ПОБРЗО,ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО.Ние веруваме дека доброто communlcation ќе постигне добар резултат.
Trademanager : cn1510327114
Верувајте Ни. Контактирајте Со Нас. Ти Верувам. Да Ви Помогне. Ние сме пријатели!
Cusomer е задоволи е многу важно за нас!

Кон својствата

боја:
Црвена, Жолта, Розова
Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Број на Корисници:
2
Производство:
Лажица/Вилушка/Нож/Стапчиња За Јадење Комплет
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Стил:
Подарок кутија
Техника:
Мраз
Број На Модел На:
се поставува
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Шаблон Тип:
Насмевка

Најдобри предлози во категоријата