.

.

USB податочен линии МИКРО USB OTG податоци линии телефонски линии usb OTG кабелот за адаптер (Бела)

USB податочен линии МИКРО USB OTG податоци линии телефонски линии usb OTG кабелот за адаптер (Бела)

DEN 65.76
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Боја : бела ; Микро USB интерфејс во USB интерфејс; USB Женски Микро USB машки кабел за МИКРО USB на USB OTG женски кабел, должина 16cm или повеќе, У диск поврзан преку OTG, телефонот може да чита податоци од У диск. Разноврсна мулти-картичка читач поврзан преку OTG; Поврзете дигитална камера преку OTG, прочитајте дигитална слика Поврзете тастатура преку OTG, можете да внесете текст и други информации на екранот на телефонот преку надворешна тастатура. Преку USB кабел е вклучен во USB OTG кабел женски, раководител OTG кабел и потоа во телефонот податоци интерфејс.Боја : бела ; Микро USB интерфејс во USB интерфејс; USB Женски Микро USB машки кабел
MICRO USB на USB OTG женски кабел, должина 16cm или повеќе, У диск поврзан преку OTG, телефонот може да чита податоци од У диск.
Разноврсна мулти-картичка читач поврзан преку OTG; Поврзете дигитална камера преку OTG, прочитајте дигитална слика
Поврзете тастатура преку OTG, можете да внесете текст и други информации на екранот на телефонот преку надворешна тастатура.
Преку USB кабел е вклучен во USB OTG кабел женски, раководител OTG кабел и потоа во телефонот податоци интерфејс.
Micro USB конектор е погодна за мобилни телефони, како што се , , , и други брендови, таблети може да се поврзе со компјутер за пренос на податоци и други операции.
На OTG функција е популарен : а MICOUSB интерфејс за да го внесете над hine и на другиот крај е женски USB, може да се користи за да се поврзете серија на USB периферни уреди, најчесто се користи за да се поврзете на читач на картички и диск на U; Оваа апликација не ќе помине преку компјутер, е врв на барањето.
Дигитални уреди со OTG функција на излезна струја се ограничи, ако сакате да се земе работите што се мобилни хард дискот, не заборавајте да користите надворешна сила диск кертриџ за да се добие OTG премиса се пренесува.
со производи на дигитални OTG функција (како што се : мобилни телефони, MP4, MP5, на СРЕДИНАТА на Таблет PC, PDA, итн со OTG функција) се Користи кабел со OTG функционалност.
Пакет Содржина : 1 x USB податочен линии
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Кон својствата

Должина:
Пол:
Машко-Женски
Конектор A:
HDMI
Конектор Б:
HDMI
Тип:
HDMI Кабли
Функција:
Никој
Бренд Име:
Fasdga

Најдобри предлози во категоријата