.

.

200pcs должина 80см 0.8 M Црна USB 2.0 Машки да Мини 5 Pin Б Податоци Полнење Кабел Адаптер за Кабелот

200pcs должина 80см 0.8 M Црна USB 2.0 Машки да Мини 5 Pin Б Податоци Полнење Кабел Адаптер за Кабелот

DEN 4272.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Боја : Црна
Должина : 80см
Нови генерички USB 2.0 Кабел, Тип на Мини 5-Игла Тип Б
Количина : 200
Префрлување на слики и податоци помеѓу вашиот камера / мобилен телефон на компјутер преку USB порт
Конектори : USB на Мини USB 5-Пински
USB 2.0 спецификацијата, Hi-Speed стапки на пренос до 480 Mbps
PC и Mac компатибилен
Пакет Includede
200 x High-speed USB A Машки да Б Мини 5 Pin Кабел за Синхронизација
Љубезно Ве Потсетам : 1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. 2.Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки што е можно побрзо.

Кон својствата

Должина на кабел:
0.8 m
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер,Камера
Бренд Име:
KNONEWIN
USB Тип:
Mini-USB
Пакет:
No
Број На Модел На:
no

Најдобри предлози во категоријата