.

.

1 In 2 Out HDMI Splitter Засилувач HDCP 1080P Двоен Дисплеј За HDTV DVD PS3, Xbox

1 In 2 Out HDMI Splitter Засилувач HDCP 1080P Двоен Дисплеј За HDTV DVD PS3, Xbox

DEN 682.56
DEN 478.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис : 1 in 2 out HDMI splitter дистрибуира 1 HDMI извор на 2 HDMI прикажува истовремено. Тоа може да се компатибилни со HD-DVD, НЕБОТО-СТ, PS3, Xbox 360,итн. Тој нуди HD видео за супермаркет, трговски центар, HDTV, STB, DVD, конференциска сала, образование и обука, домашно кино и така натаму. Карактеристики : Компатибилен со HDCP Лесно да инсталирате и да работат Издржлив и лесен, plug and play Поддржува HDTV видео резолуција ups, да се Поддржува 1080 P резолуција : 720i/720p/1080i/1080p Текст пренос на далечина прозорци 15 m Излез пренос на далечина ups-от и 25 m Спецификации : Текст видео сигнал : 0.5-1.0 volts Текст DDC сигнал : 5 volts видео Излез : HDMI 1.4 V+HDCP1.0/1.1/1.2 Напојување : 5 V DC Извор port конектор : 19pin HDMI Екранот Уредот port Конектор : 19pin HDMI Пакетот Вклучува : 1x HDMI Splitter 1x Напојување (Оригинални ЕУ приклучок) 1x англиски упатство

Кон својствата

Должина:
EU Power Adapter, US Power Adapters
Конектор Б:
HDMI
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
HH1IN1
Примена:
Мултимедијални
Тип:
HDMI Кабли
Пол:
Женски-Женски
Пакување:
Polybag
верзија:
HDMI 1.4
Конектор A:
HDMI
Бренд Име:
FSU
Пакет:
No
оклопна:
Комбинација
Пол:
Женски-Женски
Тип:
Извртени Пар
Конектор тип:
hdtv
Конектор Боја:
Злато

Најдобри предлози во категоријата