.

.

D810 SLR Силиконското перниче Лесни Камера Торба Случај Покритие за Nikon D810 Црно Црвено Жолта Зелена

D810 SLR Силиконското перниче Лесни Камера Торба Случај Покритие за Nikon D810 Црно Црвено Жолта Зелена

DEN 1218.24
DEN 1096.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Висок Квалитет SLR камера торба за Камерата
Карактеристики : Костим за Nikon D810 камера. Висок Квалитет, Компактни, лесни, Издржливи Материјали и Лесно да се Носат. Анти-пропадна Дизајн,Текстура Дизајн за Да се Заштити вашата Камера Против Штети. Нема потреба да се извади на камерата кога правите слика.

Кон својствата

Боја:
Црна, Црвена, Жолта, зелена
Број На Модел На:
d810
Бренд Име:
хари добро

Најдобри предлози во категоријата