.

.

На Ausuky 5pcs Kraft Еден ЦД CD Торба Квалитет Kraft Хартија DVD Кеси Покрие Плик Ракав Држи -25

На Ausuky 5pcs Kraft Еден ЦД CD Торба Квалитет Kraft Хартија DVD Кеси Покрие Плик Ракав Држи -25

DEN 165.60
DEN 121.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Превозот Термини :
Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 7days по добивме вашата исплата. Вашето мислење ќе НИ ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот во начинот на кој ќе бидете задоволни !
.
5pcs Kraft Еден ЦД CD Торба Квалитет Kraft Хартија DVD Кеси Покрие Плик Ракав Одржување
Карактеристики :
Бренд нови
Количина : 5pcs
Боја : КАКО се покаже
Материјал : Хартија
Пакет :
5pcs * CD / DVD торба
Плаќање Опис
1.
Клиентите Царинење :
1.Ние прифаќаме сите средства на плаќање aliexpress одобрени. Љубезно Ве Молиме Да Забележите Ова! Ве молиме проверете со вашиот локален обичај законодавство и да ја посетите вашата локална царинска департментот веб-страница пред да купува.Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите. Бесплатен превозот за Кина Пост Воздух Mail ( за поголемиот дел од земјата) .Ние Сме Професионални Бизнис Компанија. За производ кој вклучува батерија, Ние ви препорачуваме да изберете Хонгконг Пост Воздух Mail. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, за Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење и Тарифи. Се враќа, кои се резултат на клиент грешка ќе биде предмет на тековен превозот надомест е ослободувањето од средствата. Ве молиме изберете превозот сакате.Ние ќе пишува Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите.За превозот, ние би сакале да се запознаат со деталите за вас тука :
1.Ако Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Full-ѕвезди и Добри Повратни информации За НАС.Враќање на производи исто така, мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакувањето и сите други додатоци. Ви благодариме!
2. Ние не се наплаќаат никакви продажбата на даноците и манипулативните трошоци. Ако сте подготвени да ги користат изразат испорака, треба да плати дополнителни трошоци. Ако изберете EMS/DHL/UPS-от превозот, Тоа трае 5-8 Days да пристигнат. Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност (ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент произлегува од испорака на трансакцијата. Ние Ќе Нудат Добар По продажба на Услуги За Вас. Секоја земја има различни тарифи политика. E-пакет е само за НАС клиентите, Што е потребно за 12days да пристигнат .Ако Сакате да ни Напишете Детали за Производот на Пакет, како Сакате, ве Молиме Испратете Порака до нас Во Прв Пат Кога Ќе се Направи Нарачка.
По-Продажбата На Услугата :
1. Ние Ќе Ви Одговори ШТО е Можно поскоро. Ако Имате Било какви прашања во Врска со Нашиот Производ Или Услуга, ве молиме Испратете Порака До НАС.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци.Ако сакате да се вратите на објектот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена по пакет примени .Ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине никакви Негативни повратни информации или подигање на спорот. Ве молиме проверете со вашиот локален обичај законодавство и да ја посетите вашата локална царинска департментот веб-страница пред да купува. ќе донесе погрешна големина или погрешно објект).Купувачот треба да се плати за враќање превозот надомест ако Сите НЕ-Продавачот Грешка се враќа за наплата . DHL и ПРОЗОРЦИ има строга политика за батеријата цел.
Повратни информации :
1.Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса. Кина Пост Воздух Пошта е испратена да повеќето земји, Тоа трае околу 30-60days да се дојде до, тоа зависи од земјата.

Кон својствата

Бренд Име:
НА AUSUKY
Број На Модел На:
B048913
Тип:
ЦД Случај
Пакет:
No
Материјал:
Хартија

Најдобри предлози во категоријата