.

.

Нови Ретро Гроздобер Стп Кожа камера Торба За Sony NEX 5N Nex 5T Nex 5R камера Случај Со Рака Црно Кафе Браун Црвена

Нови Ретро Гроздобер Стп Кожа камера Торба За Sony NEX 5N Nex 5T Nex 5R камера Случај Со Рака Црно Кафе Браун Црвена

DEN 546.72
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Висок квалитет, компактен, лесен и издржливи материјали Меки внатрешниот слој за заштита на LCD екран од гребење и удари се Заштити вашата камера и други додатоци од прашина, гребнатини и штети Дизајниран со Копчето за да се осигура вашата камера е цврсто затворени и заштитени на сите времиња Додаток само, камера не се вклучени Компатибилен Sony NEX5 N 5 T Nex 5 R Материјал : СТП Имитација на Кожа Боја : Кафе, кафеава,црна ,црвена,
Пакет се вклучени : 1 x Кожа Камера Случај 1 x Рамо, Рака

Кон својствата

Тип:
Тешко Торба
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
NEX5N
Материјал:
PU
Бренд Име:
AYdgcam
Додатоци Тип:
Рамо Кеси

Најдобри предлози во категоријата