.

.

Мека Силиконска Гума Камера Заштитна Тело Случај на Кожата За Nikon D7200 D7100 dslr фото Камера Торба заштитник маска

Мека Силиконска Гума Камера Заштитна Тело Случај на Кожата За Nikon D7200 D7100 dslr фото Камера Торба заштитник маска

DEN 863.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Достапни Бои : Жолта, Црна.Маскирна. ТОПЛА ПРОДАЖБА на Силиконски Камера Заштитна Маска За Nikon D7200 D7100 1.Тоа се прави на strechable, здрав, мека висок квалитет, здрава материјал. 2.Силиконски камера маска, нежно, издржливи и перат, совршен вашиот камера. 3.Заштита на домување и тастатурата против гребење, стружење и абразија, згора на тоа сите функција може да се користи слободно. 4.Добро чувство на допир. 5.Компатибилен за Nikon D7200 D7100

Кон својствата

Боја:
Црна, Маскирна, Жолта
Тип:
Мека Торба
Пакет:
Yes
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
for71007200
Бренд Име:
ПУКА
Додатоци Тип:
Меки Силиконски Случај

Најдобри предлози во категоријата