.

.

Neoprene Мека камера покрие Случај Торба Торбичка за SONY HX80 HX90 RX100 RX100II V М3 RX100M4 М5 WX500 DSC-HX90V камера заштитник случај

Neoprene Мека камера покрие Случај Торба Торбичка за SONY HX80 HX90 RX100 RX100II V М3 RX100M4 М5 WX500 DSC-HX90V камера заштитник

DEN 379.20
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Neoprene Мека камера покрие Случај Торба Торбичка за SONY камера .1pcs, 5 бои за да изберете Леќи за заштита од влијанието штета со шок апсорбирање на соочи во основата и врвот на случајот. Заштита од дробење и продорен објекти предвидено од страна на тешко школка надворешен завиткани околу вашиот објектив. Направени од Neoprene. Модерен и уникатен дизајн. Меки, лесни, еластичен и лесно да се носат Заштитите вашата камера од оштетување, прашина и гребнатини. Применливи модели : SONY HX80/HX90/RX100/RX100 II/RX100 III/RX100 IV/RX100 V/WX500 (контактирајте со нас ако ви треба други модели) Материјал : Neoprene Боја : Црна / Сина / Red / Жолта / Роуз Димензии : 10.5 * 7 * 4.5 cm Камера и додатоци во слики НЕ се опфатени!! Испорака :
1. Во светот Превозот ,ние ќе брод парцела од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail со следење БР. ( Но, ако вашата цел износ помалку од ние мора да брод на парцела од Кина Пост Обичните Мали Pakeage Плус кој без следење детали)
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Враќање/Поврат :
1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Такси превозот направени од страна на враќање на предмети ќе биде на товар на купувачот.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и твојот пост.
Царинската :
Цел ќе биде прогласен како подарок или пониска вредност за да се минимизира вашиот сопствен е данок, и лесно обичај постапка. Ако дознаете информации за увоз даночни ситуација во вашата земја, и вие мислите дека постојат начини за да се намали даноците што треба да се плати (или елиминирање на даноците целосно), само кажи ни што ви треба со ставање инструкции (во однос на означување, пакување, декларации, фактури, и сл.) во полето за коментари во текот на исходот. Ние сме повеќе од среќни да го следат вашите упатства. Внимание ве молам! Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Повратни Информации И Услуга :
1.Вашето мислење е многу важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги,и Благодарение на вас многу.
2.Ние сме секогаш среќни да понуди најдобро и прифатлива цена за најдобри стока и услуга за вас.
3)ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обиде најдобро да се реши проблемот во прв пат.
4.Постојат било какви прашања или барања,ве молам само да не контактирате во секое време, од страна на Али експрес онлајн порака или e-mail, ќе ни биде мило да одговорите брзо.
Ќе сакате да се опуштите и среќен шопинг во нашата продавница

Кон својствата

боја:
Сина, Црна, Роуз
Број На Модел На:
RX100
Материјал:
neoprene
Бренд Име:
neopine
Тип:
Мека Торба
Додатоци Тип:
Половината Пакети

Најдобри предлози во категоријата