.

.

Нови дојде M Големина на Преносни ЕВА Водоотпорен тежок Случај Кутија, торба за GoPro Херој

Нови дојде M Големина на Преносни ЕВА Водоотпорен тежок Случај Кутија, торба за GoPro Херој

DEN 227.52
DEN 216.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Карактеристики :
1. Високо ниво водоотпорен материјал
2. Чувајте ги вашите Go Pro додатоци на едно место
3. Специјална пена сечат за да одговараат на камерата со тоа е станбен простор за додатоци/кабли
4. Главен материјал е тешко ЕВА, која може ефикасно да се заштити вашиот Gopro Херој HD 2/3/3+ и неговите додатоци од гребење, прашина итн.
5. Во голема мера да ви помогне продавница Gopro Херој и нејзините мали додатоци како што се батерија, пренос кабел, dobber итн.
6. Answer : ___________________________ Note : Само за случајот торба, другите не се вклучени
Спецификации :
Големина на :
М : 22.5 cm*и 17,5 см*6.7 cm
Тежина : 300g
Боја : Црна 1 x Водоотпорен тежок Случај Кутија, Торба (Не се вклучени камерата ДОДАТОЦИ што е прикажано на сликата) 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Кон својствата

Боја:
Црна
Тип:
Тешко Торба
Материјал:
ЕВА
Додатоци Тип:
Водоотпорен
Бренд Име:
ALLOYSEED
Пакет:
No
Број На Модел На:
торба за GoPro Херој
M:
22.5 cm*и 17,5 см*6.7 cm
Тежина:
300g
боја:
Црна
Број На Модел На:
102238.02

Најдобри предлози во категоријата