.

.

Maisto/1:18 Размер/Diecast модел мотоцикл играчка/KTM 525 SX Supercross Модел/Деликатна Подарок или Играчка/Colllection/За Деца

Maisto/1:18 Размер/Diecast модел мотоцикл играчка/KTM 525 SX Supercross Модел/Деликатна Подарок или Играчка/Colllection/За Деца

DEN 474.24
DEN 408.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Мотоцикл Големина за : 13cm*5cm*6.5 см
Бренд : Maisto
Скала : 1 : 18
Материјал : Цинк легура+ Engineeringplastics+ гума(Само Мотоцикл резервоарот за гориво е алуминиумски материјал,гуми се направени од гума.)
Функција : Автомобил гуми може да се претвори флексибилно.
Прашања кои имаат потреба од внимание :
(1) Содржи мали делови, децата треба да играат со возрасни старателството.
(2) Направени од метал и пластика, алуминиум во автомобил, треба да се избегне за да се скрши кога го користите, па како да се избегне оштетување.
Пакување : Со кутија.
Кутија големина за :
15.5 cm*7cm*10.5 см
Почитувани купувачот :
Добредојдовте во мојата продавница!Ако сте заинтересирани во нашите производи,ќе треба да совети подолу :
1. Играчки припаѓаат на потрошувачката на стоки, ние гарантираме дека ќе го заштити кога ние брод тоа,но, кога вашите деца се тоа, јас и ти и ја изгуби контролата, бидејќи "Уништување" на секој деца се различни, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере,ви благодариме!
2. Ве молиме не се премногу груби на нашите производи, по сите, тоа е само играчка модел.
3. Ако не доби нашиот производ,не отворен спор,ве Молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им помогне на вас додека не ја добијат.Ви благодариме!
Ние ќе се потрудиме да се заштити вашата нарачка!

Кон својствата

Карактеристики:
Diecast,Образовни,Модел
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
Лесно да се оштетат
Тип:
мотоцикл
Број На Модел На:
04043
Материјал:
Метал
Скала:
1

Најдобри предлози во категоријата