.

.

Нови 3 ЕЕЗ 1:48 Повлечат Градежните машини Багер Автомобил Камион Метална Играчка Инженеринг Камиони Автомобил Играчка За Деца Деца Подарок

Нови 3 ЕЕЗ 1:48 Повлечат Градежните машини Багер Автомобил Камион Метална Играчка Инженеринг Камиони Автомобил Играчка За Деца

DEN 1003.20
DEN 843.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Оваа продажба е за 3 камиони во слика
На сандак можеби се Скршени на превозот начин, ако умот на скршен, ве молиме да не купи.

Кон својствата

Карактеристики:
Diecast,Образовни,Модел,DIY,Мини,се Повлече Назад
Број На Модел На:
tew
Скала:
1
Предупредување:
NO
Материјал:
Дрво
Тип:
Автомобил
Возраст Опсег:
2-4 Години

Најдобри предлози во категоријата