.

.

DINKY Играчка 885 Атлас 1:43 Dinky Играчки CAMION SAVIEM S7 PORTE-FER DIECAST АВТОМОБИЛ МОДЕЛ

DINKY Играчка 885 Атлас 1:43 Dinky Играчки CAMION SAVIEM S7 PORTE-FER DIECAST АВТОМОБИЛ МОДЕЛ

DEN 2533.44
DEN 2280.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Она што е Dinky Играчки Обезбеди :
За Оние Од Нас На Одредени Гроздобер, Dinky Играчки, Уште На Прв И Најдобар, Играчки Што Растеле Со И Се Сеќавам Повеќето Наивно. Како Нивната Палета На Модели Развиени Преку Средината Години На 20 Век, Така Не Британија Деца. Тие Израснале Заедно, Може Да Се Каже. Тоа е причината Зошто Ние Едноставно Мораше Да Ги Врати За Сугестивна Патување Надолу Меморија Лејн. Не Дека Dinky Играчки И Супер Играчки Се Заглавени Во Минатото. Далеку Од Тоа. Во Ера Кога Гроздобер И Ретро Е Сите Бес, Овие Модели Изгледаат Само Како Добро Сега, Како Тие Да Не Тогаш. Ајде да се Соочиме со Тоа, Ние Секогаш ќе Љубов Dinky!
Спецификација За Производ :
Материјал : Diecast Цинк Легура (Метал)Материјал И Пластика.
Квалитет На : Добар Квалитет И Се Во Согласност Со Стандардите За Безбедност За Долго Собирање И Задржи.
Collectable Вредност : Реминисценција, Хоби Автомобили По Пат На Собирање, Оригиналниот Стил, Тркала И Може Да Се Ротира, Најдобриот Подарок За Возрасни Колектор.
Затоплување :
Модели На Автомобили Се Во Размер И Вистински На Оригиналот Модели За Возрасни Колектори, Не Се Играчки За Деца.
Предаден Од Кина во Светот (САД, Земјите од ЕУ И Други Земји)
Како Да се Избегне Сопствен Трошок Или Данок На Клиентите е Земја :
Нашата Понуда Е Бесплатен Превозот Од EMS, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail адреса ИТН. За Помалку од 2 КИЛОГРАМИ, И DHL, Fedex, UPS-от За Повеќе од 2 КИЛОГРАМИ Предмети, не Содржи Никакви Трошоци (Сопствени Трошоци, ТАТ и ДР.) На Клиентите на Државата. Ние Ќе Се Обидеме Потрудиме Да Им Помогне Според Вашиот Настава За Да Се Избегнат Трошоците Ако Клиент Информирате На Увезени Политика На Својата Земја, Како Што Се : Максимална Тежина На Пратката, Обичај Вредност Пред Пратката.
Поддршка На Големопродажната Услуга :
Единечната Цена Ќе Биде Конкурентна. Ве Молиме Контактирајте Со Нас
Многу Класичните Модели На Автомобили И Возови Модели На :
DINKY ИГРАЧКИ 530 ДС 19 COTRPEN CAPOT И MALLE OUVRANTS .ОТВОРАЊЕ НА БАГАЖНИКОТ И ХАУБАТА MOTORHAUBE UND KOFFERRAUM ZU OFFNEN. COFANO E VANO PORTABAGAGLI APRIBILE OPENGAANDE. KOFFERRUIMTE EN MOTORKAP.

Кон својствата

Карактеристики:
Diecast
Брод/Поморски Брод:
Други
Возраст Опсег:
> 14 години
Број На Модел На:
885
Предупредување:
Овој производ не е погодна за деца под 3 години
Тип:
Автомобил
Материјал:
Метал
Скала:
1
Бренд Име:
HRN-МОДЕЛ
Тип:
Автомобил модел
вредни:
Колекција на стар автомобил
Карактеристики:
Модел, Мини

Најдобри предлози во категоријата