.

.

x069 чакал краток криви песна железничката Фитинг игра сцена одговара Електрични Томас и Живост дрвени воз развој момчиња

x069 чакал краток криви песна железничката Фитинг игра сцена одговара Електрични Томас и Живост дрвени воз развој момчиња

DEN 417.60
DEN 342.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ви благодариме и имаат убав ден. Инаку ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Идејата на едукативни играчки за вашите деца. Тоа ќе биде потребно за 10-45 работни дена да повеќето земји и региони, но за тоа ќе бидат различни за секоја земја, и тоа ќе ви го одложи поради неповолните временски услови, како што се случај на виша сила.
Ако сакате вашиот производ да има логистика следење на број, но вие сте купување на помалку од $ 5, можете да додадете $ 1.
Ако сакате да ги продаваме нашите производи, ние можеме да испратите производи директно да на вашите клиенти, онолку колку што ќе потврдите адресата е точно! ние не ќе ја покаже било која од нашата продавница информации и цена индикација во пакет. Ние гарантираме ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне да се реши ова прашање.
Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви обезбеди со најискрено услуга, добра среќа и ви благодарам!.
Доколку имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ве молиме да не се отвори на спор, ви благодариме! Ние ќе се потрудиме да ви помогне откако ја примите вашата e-mail пораки, како што ние живееме во различна временска зона, ќе имаат неколку часа временска разлика, па ве молиме да бидете трпеливи доволно. Ве молиме контактирајте со нас да ја смените цената пред исплата. Боја : Како на сликите се прикажуваат два дела од крива песна за да се репродуцира многу различни модели. Со разликата во мерниот метод, ќе има 1-3cm толеранција во големина (1cm=0. Материјал : буковата
Внимание : Не може да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере. Ние се чека трпеливо! Ве молиме прочитајте совети внимателно пред да се одржи редот.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди коментари. Тоа е лесно да се биде поврзан со други дрвени песна.
Ние нудиме различни испорака методи за вашата опција, ве молиме изберете во зависност од вашите потреби, ви благодариме!
Разбирањето и довербата е основа за соработка. Ве молиме да бидете трпеливи чека за вашиот парцели.
13303
Информација за производот : Големина : 15 cm. Ве молиме внимателно да ги прочитате деталите за опис на производот, и совети, ако не го разбираат или има какви било информации во врска со производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на вашите прашања, за да ви помогне да се одржи редот!
трговија на големо :
Сите објекти во парк, ние може да се направи трговија на големо, повеќе од 10 компјутери може да ви даде трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо цена. Тоа е погоден за дрвени Томас воз и Живост возови.
За нарачка помала од 5 ДОЛАРИ, без следење на број кои се обезбедени за цел повеќе од 5 ДОЛАРИ, ќе обезбеди следење на број на Кина пост. Ако купувачот не ја прими стоката пред заштита период, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири заштита период, се додека не добиете парцели.
времето за испорака
По успешно плаќање, Ние ќе брод на стоките за вас како е можно поскоро.Ви благодариме за разбирањето! Сите производи во нашата продавница не содржи батерии (батеријата може да не бидат испратени) , ве молиме да купат сами.По породувањето, парцели ќе треба безбедносна проверка од страна на Кина царинската, и логистика информации ажурирање обично бидат потребни 5 до 10 дена, ве молиме да бидете трпеливи.

Кон својствата

Карактеристики:
Diecast,Образовни,Слот
Предупредување:
Нема пакет
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Дрво
Брод/Поморски Брод:
Други
Број На Модел На:
x069
Тип:
Воз
Бренд Име:
LM1997

Најдобри предлози во категоријата