.

.

1/12 скала бренд 2013 Kawasaki Ninja 250R SE 300 EX250-L специјално издание трка Мото спорт улица возење diecast модел момче играчка

1/12 скала бренд 2013 Kawasaki Ninja 250R SE 300 EX250-L специјално издание трка Мото спорт улица возење diecast модел момче

DEN 1247.52
DEN 798.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Лабава Стил,Автомобил Само За
Ќе Се Спакуваат И Со Екстра Меур

Кон својствата

Карактеристики:
Diecast,Модел,Мини
Возраст Опсег:
> 6 години
Тип:
мотоцикл
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Maisto
Предупредување:
За повеќе од 6 години
Број На Модел На:
нинџа 250
Скала:
1

Најдобри предлози во категоријата