.

.

1:18 размер Децата CAGIVA NAVIGATOR 1000 улица мото Мото велосипеди метал мини модел на авто стил автомобили Diecast играчки за дете

1:18 размер Децата CAGIVA NAVIGATOR 1000 улица мото Мото велосипеди метал мини модел на авто стил автомобили Diecast играчки

DEN 983.52
DEN 561.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Многу Мал ,Ве Молиме Проверете Внимателно Пред Да Го Купите Резервоарот Е Метални + Пластика За Другите Деликатна Производ За Собирање

Кон својствата

Карактеристики:
Diecast,Модел,Мини
Возраст Опсег:
> 6 години
Тип:
мотоцикл
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Maisto
Предупредување:
За повеќе од 6 години
Скала:
1
Број На Модел На:
CAGIVA NAVIGATOR 1000

Најдобри предлози во категоријата