.

.

1:18 Размер Toyota Land Cruiser Prado Diecast SUV Автомобил Модел Играчки за подароци колекција хоби Зелена

1:18 Размер Toyota Land Cruiser Prado Diecast SUV Автомобил Модел Играчки за подароци колекција хоби Зелена

DEN 2832.00
DEN 2690.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Автомобил Марка
Toyota Prado
Модел Бренд
Тојота
Скала
1 : 18
Нето Тежина
1.4 KG
Боја
Зелена,Бела
Материјал
Метал,Пластика,Гума

Кон својствата

Карактеристики:
Diecast,Модел
Возраст Опсег:
> 14 години
Материјал:
Метал
Скала:
1
Број На Модел На:
prado
Тип:
Автомобил

Најдобри предлози во категоријата