.

.

KWOKKER Универзална 16 Pin OBD2 Рамен+Тенка Како Глупак OBD кабел ELM327 Машки Да се Женски Продолжување ELM327 Конектор Кабел

KWOKKER Универзална 16 Pin OBD2 Рамен+Тенка Како Глупак OBD кабел ELM327 Машки Да се Женски Продолжување ELM327 Конектор Кабел

DEN 410.40
DEN 320.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Станот+Тенка Како Глупак OBDII OBD-II OBD 2 OBD2 16 Pin ELM327 Машки Да dual Женски Продолжување Кабел
Опис :
Тоа се користи за стандардни OBD2 DLC за scantool како што ELM327 bluetooth како продолжување адаптер. Тоа им помага да се преселат на scantool ако ELM327 bluetooth го попречува текот на возењето ако DLC е блиску до зглобовите на нозете на возачот. Тоа може да го продолжи животот на автомобил DLC и ELM327 bluetooth ако корисникот треба да приклучокот и отстранете често. Тоа им помага да се добие појак сигнал со релокација на ELM327 bluetooth ако ELM327 bluetooth сигнал не е јасно кога DLC е далеку под stearing тркала.
Димензии : 60cm
пакување содржи : 1x 16 Pin двојна Женски Машки кабел
OBD 2 конектор Кабел.дијагностички алатка.и така натаму.ние сме Кинески дистрибутер.На повеќе можете да купите повеќе попуст.

Кон својствата

Бренд Име:
К KWOKKER
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Име На Модел:
дијагностички кабел
моќност:
24W
Електронски:
No
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
60cm
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Висина:
0.2cm
Објектот Тежина:
110g
Материјал Тип:
Пластични
Напон:
12v
Специјални Функции:
конектор кабел
is_customized:
Yes
Должина:
60cm
Специјални Функции:
Конектори

Најдобри предлози во категоријата