.

.

KWOKKER Рамен Тенка Како Глупак OBDII OBD2 16Pin ELM327 Машки Да се Женски Лактот Продолжување OBD 2 Авто Автомобил Дијагностички Конектор Адаптер

KWOKKER Рамен Тенка Како Глупак OBDII OBD2 16Pin ELM327 Машки Да се Женски Лактот Продолжување OBD 2 Авто Автомобил Дијагностички

DEN 333.60
DEN 260.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ултра Рамен Низок Профил Право Лев Агол OBD II 2 Продолжување со Рамен Лента Кабел
Станот Тенка Како Глупак OBDII OBD2 16 Pin ELM327 Машки Да се Женски Лактот Продолжување Кабел Светлина со Висок Квалитет Бесплатен Превозот Должина : 60cm Пакет се вклучуваат : 1* OBD2 Конектор кабел

Кон својствата

Електронски:
No
Хардвер Верзија:
obd 2 кабел
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.06kg
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Материјал Тип:
Пластични
Име На Модел:
ELM 327 Рамен obd Extender
Верзија На Софтвер:
obd ii кабел
Објектот Должина:
60cm
Бренд Име:
К KWOKKER
Напон:
12v
моќност:
24W
Објектот Ширина:
1cm
Специјални Функции:
Никој
is_customized:
Yes
Специјални Функции:
Конектори
Име:
Дијагностички Кабел За Продолжување

Најдобри предлози во категоријата