.

.

Нови Деца Прозрачна Чевли Момчиња Девојчиња Спорт Трчање Бебе Трепкачки Светла Мода Патики Дете Мало Дете LED Патики

Нови Деца Прозрачна Чевли Момчиња Девојчиња Спорт Трчање Бебе Трепкачки Светла Мода Патики Дете Мало Дете LED Патики

DEN 336.00
DEN 269.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Драги пријатели,
Кога ќе ги нарачате на детски чевли,
треба да се според Insole должина.(Insole должина=Нога должина +1cm)
На НАС големината Не е Стандарден ,Само погодно за вас да се направи нарачка.
Удобно должина е на нога должина додадете околу 1cm .
И Бидејќи на долго време, време на испорака од страна на Кина Пост Воздух Mail и детето ќе растат брзо ве молиме изберете повеќе поголемо големина на чевли за вашето дете.
Ве молиме изберете вистинската големина.
Деца Девојки Чевли Пролет, Есен Зима детски Патики Момче Чевли Chaussure Enfant Hello Kitty Бебе Чевли Со LED Светло

Кон својствата

Чевли Големина:
5.5, 6, 7, 8, 9, 9.5, 10, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Возраст Опсег:
32M,14M,13M,30M,33M,31M,22M,9T,11M,21M,17M,14T,12M,25M,19M,27M,34M,20M,24M,16M,5T,26M,6T,35M,23M,15M,3T,18M,13T,29M,12T,10T,28M,7T,8T,11T
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Горниот Материјал:
PU
Функција:
Дише
Обвивка Материјал:
PU
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цврста
Сезоната:
Сите Сезони
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
KKABBYII
Outsole Материјал:
Гума
Големина:
21-30
боја:
Пинк Црна Роза црвено Злато Сребро.
функција 1:
деца led чевли
функцијата 2:
деца светлина чевли
Функција 3:
секојдневен чевли на децата

Најдобри предлози во категоријата