.

.

Супер квалитет 1pair Зима и топло БРЕНД Снег Чизми памук-поместена Деца се Подигне, Русија Деца СТП Кожа Бебе Момче Чевли

Супер квалитет 1pair Зима и топло БРЕНД Снег Чизми памук-поместена Деца се Подигне, Русија Деца СТП Кожа Бебе Момче Чевли

DEN 954.72
DEN 812.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Чевли Големина:
7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Чизми
Пета Тип:
Станот со
Подигнете Висина:
Глуждот
Моден Елемент:
Платформа
Бренд Име:
cidodi
Подигнете Тип:
Моден Чизми
Сезоната:
Зима
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Outsole Материјал:
TPR
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Затворање Тип:
Zip
Пети Форма:
Круг Пети
Пол:
Девојки
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Модел:
Б15-10

Најдобри предлози во категоријата