.

.

Тинејџер Девојки Бисер Чипка Кратко Sleeve Т-маица +Панталони 2017 Лето Деца Облека Поставува Бебе Девојки Облека 3-12 Години

Тинејџер Девојки Бисер Чипка Кратко Sleeve Т-маица +Панталони 2017 Лето Деца Облека Поставува Бебе Девојки Облека 3-12 Години

DEN 647.52
DEN 564.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Тинејџер Девојки Бисер Чипка Кратко Sleeve Т-маица +Панталони 2017 Лето Деца Облека Поставува Бебе Девојки Облека 3-12 Години
Ознака ни големина 1/2 градите блузи должина панталони должина предлог висина, cm инчен cm инчен cm инчен cm 120 4 T 32 12.6 46 18.1 27 10.6 105-115 130 6 33 13.0 48 18.9 28 11.0 115-125 140 8 34 13.4 50 19.7 30 11.8 125-135 150 10 36 14.1 53 20.8 32 12.6 135-145 160 12 38 14.9 56 22.0 34 13.4 145-155

Кон својствата

Дете НИ Големина:
4T, 6, 8, 10, 12
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Бренд Име:
YUBAOBEI
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Outerwear Тип:
Јакни
Број На Модел На:
16S027
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Плескавици Ракав
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Затворање Тип:
Pullover
одговараат на видот:
Панталоните костум
погодни за сезоната:
Лето
боја:
како Слика
Погоден за висина:
110-150 cm
погодни за возраста:
3-12 години
Функција:
Дише удобно мека
Симпатична Дете Бебе Девојки Облека Поставува:
Тинејџер Девојки Бисер Чипка Кратки Ракави Т-маица +Панталони
Стил:
Блуза Спортски Облека Сет
Материјал:
памук полиестер
Година:
Нови 2017

Најдобри предлози во категоријата