.

.

Лето Цртан филм Малку Девојки Облека Постави Кратко Sleeve Т-Маица & Здолниште 2 парчиња Поставени Модерен Памук Поставите Деца Носат

Лето Цртан филм Малку Девојки Облека Постави Кратко Sleeve Т-Маица & Здолниште 2 парчиња Поставени Модерен Памук Поставите Деца

DEN 609.60
DEN 366.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Бренд Име : Ai Le Зајакот
Производ Големина : 7-9-11-13-15
Соодветна возраст : 3 T-4 T-5 T-6 T-7 T
Производ материјал : Памук 100%
Погоден сезона : Летни,Пролет
Белешки За Корисниците
Плаќање :
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу :
Ако постои било каков проблем за плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт.
Напомена :
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака :
Превозот ќе се организира во рок од 7 дена по comfi#CCC плаќање
Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен
Ние нудиме 4 превозот метод како што е подолу :
Ќе земе од 3-7 работни дена, треба да ја плати превозот цена.
Ќе земе од 3-7 работни дена, треба да ја плати превозот цена.
Ќе се 5-12 работни дена, треба да ја плати превозот.
Ќе се 5-12 работни дена, треба да ја плати превозот.
Напомена : за Одмор и за викенд не се вклучени во работните денови.
Само за повикување само.
Враќање & наплата :
1)ве Молиме проверете следење на информации за следење на веб-сајт, и 3-7 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани. Ако било какви проблеми за следење на информации ,pls контактирајте со нас пред да се стави ред да се оспоруваат
2)ве Молиме контактирајте не преку порака ,e-mail, или трговија менаџер, ако имате било какви други барања.
3)ве Молиме проверете пакетот и предмети се дали непроменети.

Кон својствата

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7
Бренд Име:
AiLe Зајакот
Стил:
Моден
Материјал:
Памук,Lycra
Пол:
Девојки
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Цртан филм
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
300218
Outerwear Тип:
Шорцеви
Затворање Тип:
Pullover
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува

Најдобри предлози во категоријата