.

.

2017 Нови Лето Секојдневен Стил Шарени Фустан Децата Облека Симпатична Бебе Девојки се Облекуваат Децата Принцеза Фустан За Девојка Vestido

2017 Нови Лето Секојдневен Стил Шарени Фустан Децата Облека Симпатична Бебе Девојки се Облекуваат Децата Принцеза Фустан За

DEN 431.52
DEN 406.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Име : девојки фустан
Материјал : Памук Најлон
Големина на : 110- 120- 130-140-140
size2 T =110
size3 T=120
size4 T=130
size5 T=140
size6 T=150
1lot=1set, можете да изберете една големина!

Кон својствата

Дете НИ Големина:
24M, 4T, 5T, 6T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Декорација:
Шема
Вграден Градник:
No
Фустани Должина:
Средината На Теле
Број На Модел На:
X1315
Стил:
Европски и Американски Стил
Јака:
Екипажот Вратот
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Најлон,Полиестер,Памук
Бренд Име:
YIzhongxiaoyao
Шаблон Тип:
Шарени
Силуета:
Директно
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Големина:
110-120-130-140-150
Сезоната:
Во текот на летото
Соодветна возраст:
2-6Y

Најдобри предлози во категоријата