.

.

Мечка Лидер Пролет Девојки Облека Поставува 2018 Нови Houndstooth Плетени Одговара на Долг Ракав Plaid Јакни+Skits 2 парчиња за Деца Одговара

Мечка Лидер Пролет Девојки Облека Поставува 2018 Нови Houndstooth Плетени Одговара на Долг Ракав Plaid Јакни+Skits 2 парчиња

DEN 1032.96
DEN 723.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Децата НИ Големина
Облека Должина
(cm)
Градите
(cm)
Должина На Здолниште
(cm)
Ознака Големина
Погоден Висина
(cm) 3 T 39 60 27 7 80-85 4 T 41 63 28 9 85-90 5 T 43 66 29 11 90-100 6 T 45 69 30 13 100-110 7 T 47 72 31 15 110-120
3t 0.32 кг7t 0.45 kg
Ве молиме овозможи 1-3 CM разлики поради прирачник за мерење.
Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см
Како да ги пратите на вашиот парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број :
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени?
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака.
За пад на превозот,можете да ја поднесете ред со вашиот клиент адреса,можеме да ја пратите пратката без било какви информации за нашите продавница.
Дали има некој царина?
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Но, поради различни политики во различни земји, ние не сме одговорни за било царинска такса.ве молиме проверете на царинската политика на свој место,можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Искрено се извинуваме за сите непријатности.

Кон својствата

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
AZ410
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Мечка Лидер
Затворање Тип:
Еден Гради
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Волна
Sleeve Стил:
Редовни
Outerwear Тип:
Грб
Шаблон Тип:
Plaid
боја:
Розова и Црна
Големина:
3-7years,големина 100-140

Најдобри предлози во категоријата