.

.

Деца Девојка Волна Culotte Направи Панталони Дете Дете Legging Панталони Pantskirt 1-7Y

Деца Девојка Волна Culotte Направи Панталони Дете Дете Legging Панталони Pantskirt 1-7Y

DEN 211.68
DEN 169.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Деца Девојка Culottes Направи Панталони Дете Дете Пролет/Есен Панталони Здолниште 1-7 Years. Децата Волна Мешавина Skort Фустан Направи Панталони Бебе Legging Панталони Pantskirt
Стил : Бебе Девојка Culottes
Боја : Црвена Роза/Сино/Темно Сива/Црна/Светло Сива/Розова
Материјал : Волнени Мешавина
Сезона : Пролет/Есен /Зима
Модел : Точки
Големина : 90/100/110/120/130/140
Големина Должина Половината(Половина)
90 50 CM/19.7" 21 CM/8.3"
100 52 CM/20.5" 23 CM/9.1"
110 56 CM/22" 24 CM/9.4"
120 59 CM/23.2" 25 CM/9.8"
130 62 CM/24.4" 26 CM/10.2"
140 64 CM/25.2" 27 CM/10.6"
Забелешка : Големина На & Возраст За Водство Само, Тоа Е Од Суштинско Значење, Кој Ќе Ги Преземе Внимателни
Мерења Со Цел Да Се Обезбеди Соодветно Одговара.
Пакет се Вклучени : 1 x Бебе Девојка Legging Здолниште.

Кон својствата

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
COCKCON
Број На Модел На:
D017
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Декорација:
Џебови
Половината Тип:
Средината
Шаблон Тип:
Dot
Материјал:
Памук
Панталона Стил:
Молив Панталони
Пол:
Девојки
Одговара Тип:
Редовни
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Тип На Објект:
Целосна Должина

Најдобри предлози во категоријата