.

.

Кошули За Девојки Памук Обичните Деца Облека Бели Девојки Блузи Долг Ракав Девојчиња Кошули Есен Пролет Детска Облека Девојки

Кошули За Девојки Памук Обичните Деца Облека Бели Девојки Блузи Долг Ракав Девојчиња Кошули Есен Пролет Детска Облека Девојки

DEN 719.52
DEN 460.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Почитувани купувачи, добредојдовте на нашата продавница, тука ќе ги добиете најдобрите производи, милостив услуги и брзи превозот. Ви благодариме!
Кошули За Девојки Памук Обичните Деца Облека Бели Девојки Блузи Долг Ракав Девојчиња Кошули Есен Пролет Детска Облека Девојки
Ве молиме имајте во предвид :
1. Како на снимање на светлината, агол и монитор се различни, бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве фотографии.
2. Ве молиме овозможи 1-3cm грешки поради прирачник за мерење, ви благодариме!
3. Пакетот вклучува : 1 кошула
МАТЕРИЈАЛ : памук, полиестер
БОЈА : бела
ПОГОДЕН СЕЗОНИ : пролет, есен
ВОЗРАСТ : 18 МИЛИОНИ-14 Y

Кон својствата

Дете НИ Големина:
18 МИЛИОНИ, 24M, 2T, 3T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 4T
Одделот За Името:
Деца
Број На Модел На:
90869
Стил:
Моден
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Девојки
Бренд Име:
DIDIOO
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Јака:
Мандарински Јака
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Ткаенина Тип:
Волнени
Пол:
Деца девојчиња кошули, Деца девојчиња кошули, девојки облека, девојки врвот
Погоден Сезона:
Есен дете облека за девојки, кошули за девојки пролет бренд 2016 година
Соодветна возраст:
18 M 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Години бебе девојка кошула
Должина На Ракав:
Долг ракав дете облека за млади девојки, девојки блузи деца
Стил:
Мода обичните облека за девојки, бебе облека за млади девојки 2016 година
боја:
Бели девојки блузи и кошули, детска облека за девојки, бебе кошули
Материјал:
Памук полиестер spandex бебе облека за девојки, девојки облека
Облека Декорација:
Чипка симпатична девојка кошула, детска облека за девојки, деца кошули девојки
Облека комбинација форма:
Едно парче девојки бели блузи,девојки училиште униформа кошула
Продавница тип:
сите за деца облека и додатоци

Најдобри предлози во категоријата