.

.

картон Носат Фустан за Девојки Облека 2017 Бренд Долг Ракав Девојка се Облекуваат Принцеза во Костим Божиќ Деца Фустани Девојки 2-7Y

картон Носат Фустан за Девојки Облека 2017 Бренд Долг Ракав Девојка се Облекуваат Принцеза во Костим Божиќ Деца Фустани Девојки

DEN 492.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


големина : 24 M, 2-3 T=3 T, 3-4 T=4 T, 4-5 T=5 T, 5-6 T=6 T. 6-7 T=7 T

Кон својствата

Дете НИ Големина:
24M, 4T, 5T, 6T, 7T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
А-Линија
Стил:
Повик
Број На Модел На:
ST647
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Шема
Шаблон Тип:
Цртан филм
Јака:
О Деколте

Најдобри предлози во категоријата