.

.

SOSOCOER Девојка се Облекуваат 2017 Лето Зајакот Главата Шема Бебе Облека Цртан филм Животинско Bunny Деца Фустани За Деца Девојки Облека

SOSOCOER Девојка се Облекуваат 2017 Лето Зајакот Главата Шема Бебе Облека Цртан филм Животинско Bunny Деца Фустани За Деца Девојки

DEN 608.64
DEN 365.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


[ ИМЕ на ПРОИЗВОД ] SOSOCOER Девојка се Облекуваат 2017 Лето Зајакот Главата Шема Бебе Облека Цртан филм Животинско Bunny Деца Фустани За Деца Девојки Облека
[БОЈА] Како Слика
[SIZE] 80-90-100-110-120 одговараат за 24 M-6 T години девојки
[ТКАЕЊЕТО] Памук + Полиестер
Плочка физички мерења, 1-2 см грешка припаѓа на нормалата,на возраст само сугерираат , не е точно според различни девојки. Ви благодариме за вашето разбирање.
1 инч = 2.54 см
Децата НИ Големина
Должина
Биста*2
Ознака Големина
24 M
46 см
27*2 см
80
3 T
50 cm
28*2 см
90
4 T
54 cm
29*2 см
100
5 T
58 cm
30*2 см
110
6 T
62 cm
32*2 см
120
Објектот ќе биде предаден во рок од 1-5 работен ден по расчисти исплата. Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог) 1. Русија/USA/Франција/Велика Британија/Украина/Австралија/Германија/Канада обично преку е-пакет 7-20 дена,друга земја нарачки преку КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL ако одберете бесплатен превозот, но за жал ние не поддржуваат бесплатен превозот во некои земјата, како што се Ангола Албанија и други земји, кои не поддржуваат Кина Пост Воздух Mail услуги. 2. ЗА ДАНОЧНИ Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Искрено се извинуваме за сите непријатности. 3.ИЗВЕСТУВАЊЕ Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна. Жал ми е за тоа што не ја поддржуваат P. O. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел.
1.Ние го прифаќаме Ali Pay Запад Унија, Moneybooker и TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2.Ние ги испратите стоки за вашиот Aliexpress Адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата Адреса за е токму вашиот Превозот Адреса. Ако сакате да го измени превозот адреса. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа. Бидејќи нашиот времето за испорака е 1-3 работен ден. Ви благодариме однапред за вашата соработка!
1. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас. Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш,ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации, така што можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми. 2. Ве молиме да ги купите предмети ако вие се согласувате со горенаведените услови.

Кон својствата

Дете НИ Големина:
24M, 4T, 5T, 6T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Вграден Градник:
No
Бренд Име:
SOSOCOER
Декорација:
Шема
Силуета:
А-Линија
Јака:
Екипажот Вратот
Број На Модел На:
ZF2016050601
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Животните
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни

Најдобри предлози во категоријата