.

.

Девојка се Облекуваат Децата Свадба Деверуша Деца Девојки Фустани Летото Година Вечер Партија Принцезата Костим Чипка тинејџерки облека

Девојка се Облекуваат Децата Свадба Деверуша Деца Девојки Фустани Летото Година Вечер Партија Принцезата Костим Чипка тинејџерки

DEN 596.64
DEN 477.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


големина(cm) Lenght градите
предлагам / 100 55 54 3 година / 110 60 58 4 година / 120 65 62 5 година / 130 70 66 6year / 140 75 68 7-8 година / 150 80 72 9-10 година / 160 85 76 11-12 година
Големина(cm)
Lenght
Градите
Suggeat година
/
110
60
60
3-4 година
/
120
65
64
5 година
/
130
70
68
6 година
/
140
75
72
7-8 година
/
150
80
76
9-10 година /
160
85
80
11-12 година /
170
85
84
13 година /
Девојка се Облекуваат Децата Свадба Деверуша Деца Девојки Dses Летото 2016 Година Вечер Партија Принцезата Костим Чипка тинејџерки облека

Кон својствата

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Бренд Име:
KEAIYOUHUO
Декорација:
Цвеќиња
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Повик
Силуета:
Бал
Број На Модел На:
b056
Фустани Должина:
Колено-Должина
Материјал:
Полиестер,Памук
Лето:
лето девојките се облекуваат
is_customized:
Yes
Јака:
Редовни
Вистински Примерок:
Yes
Повод:
роденден свадба партија Перформанси училиште

Најдобри предлози во категоријата