.

.

Деца Цртан филм Симпатична Мечка Ранци Градинка Девојки и момчиња Училиште Рамо Кеси Деца Rucksacks Учениците Кеси Mochilas

Деца Цртан филм Симпатична Мечка Ранци Градинка Девојки и момчиња Училиште Рамо Кеси Деца Rucksacks Учениците Кеси Mochilas

DEN 1027.20
DEN 514.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ши pment : * Производи ќе бидат испорачани во рок од 2-3 работни дена по вашата исплата * Обично тоа треба цела 15-25 дена во испорака во зависност од вашата област. Тоа може да потрае подолго за време на празникот сезони и Врв време * Ако ви треба Брзо расте, Ems/Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ е исто така достапен со дополнителни превозот цена. Времето за испорака е за 4-7 дена, во зависност од вашата област * Ние го прифаќаме Пад на превозот. Намалувањето на превозот детали како адреса и примачот треба да биде напишана во цел дека ќе го стави во мојата продавница *Данок. Ние ќе ги прогласи сите производи како Подарок или Примерок со ниска вредност, па за да се избегне Данок воскресна од Царинската управа. Ако неочекувана добивка (ретко се случува), е наплатена во вашата локална царина, тоа е на купувачот одговорност да се справи. Мешани цел Е достапен во мојата продавница, можете да изберете неколку различни производи и стави ги на Шопинг Количка. Понекогаш ќе добиете попуст кога вкупната вредност до одреден износ. Плаќање и Безбедноста Можете да платите со Visa, Master Card, Банкарски трансфер, Western Union итн. Ние го прифаќаме само ЗАЧУВАМ плаќање преку Aliexpress кој е безбеден за купувачот и продавачот. Уплатата е само објави на доставувачот откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка. Повратни информации Вашиот 5star позитивни повратни информации е високо ценет.Ако имате било какви прашања или незадоволителна откако ќе се добие производи,pls слободно контактирајте со нас, ние секогаш ќе бидат активни во комуникацијата за решение. Ние не прифаќаме никакви негативни повратни информации.

Кон својствата

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Тип:
РАНЕЦ
Објектот Висина:
42cm
Објектот Должина:
31cm
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
AMM325
Материјал Состав:
Полиестер
Објектот Ширина:
13cm
Главен Материјал:
Најлон
Објектот Тежина:
0.45kg
Бренд Име:
ZIRANYU
Пол:
Момчиња
Шаблон Тип:
Цртан филм
S ГОЛЕМИНА НА:
37*27*13cm
L Size:
42*31*13cm

Најдобри предлози во категоријата