.

.

Училиште Кеси за Девојки Деца Ранци Учениците Ранец Водоотпорен Schoolbag Детска Книга Торба satchel rucksack mochilas

Училиште Кеси за Девојки Деца Ранци Учениците Ранец Водоотпорен Schoolbag Детска Книга Торба satchel rucksack mochilas

DEN 2016.00
DEN 1028.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Испорака : *Производи ќе бидат испорачани во рок од 2-3 работни дена по вашата исплата * Обично тоа треба цела 15-25 дена во испорака во зависност од вашата област. Тоа може да потрае подолго за време на празникот сезони и Врв време * Ако ви треба Брзо расте, Ems/Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ е исто така достапен со дополнителни превозот цена. Времето за испорака е за 4-7 дена, во зависност од вашата област * Ние го прифаќаме Пад на превозот. Намалувањето на превозот детали како адреса и примачот треба да биде напишана во цел дека ќе го стави во нашата продавница *Данок. Ние ќе ги прогласи сите производи со ниска вредност, па за да се избегне Данок воскресна од Царинската управа. Ако неочекувана добивка (ретко се случува), е наплатена во вашата локална царина, тоа е на купувачот одговорност да се справи. Мешани цел Тој е достапен во нашата продавница, кои можете да изберете различни производи и стави ги на Шопинг Количка. Понекогаш ќе добиете попуст кога вкупната вредност до одреден износ. Плаќање и Безбедноста Можете да платите со Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и Банкарски трансфер итн. Ние го прифаќаме само ЗАЧУВАМ плаќање преку Aliexpress која е безбедна и за купувачот и продавачот. Уплатата е само објави на доставувачот откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка. Повратни информации Вашиот 5star позитивни повратни информации е високо ценет.Ако имате било какви прашања или незадоволителна откако ќе се добие производи,ве молиме слободно контактирајте со нас, ние секогаш ќе бидат активни во комуникацијата за решение,ви благодариме.

Кон својствата

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
РАНЕЦ
Материјал Состав:
полиестер+СТП
Објектот Висина:
39cm
Број На Модел На:
MM627
Бренд Име:
RUIPAI
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Девојки
Објектот Тежина:
0.6kg
Објектот Ширина:
18cm
Објектот Должина:
30cm
Главен Материјал:
PU

Најдобри предлози во категоријата