.

.

Топла Аниме Едно Парче Тони Тони Хеликоптер Cosplay Костим Cosplay Целосен Сет на врвот+ракавици+панталони+нога опфаќа еден бесплатен превозот

Топла Аниме Едно Парче Тони Тони Хеликоптер Cosplay Костим Cosplay Целосен Сет на врвот+ракавици+панталони+нога опфаќа еден

DEN 3018.24
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Топла Аниме Едно Парче Тони Тони Хеликоптер Cosplay Костим Cosplay Целосен Сет на врвот+ракавици+панталони+нога опфаќа еден бесплатен превозот
Внимание : ова е на податоци за tiled слика,затоа не може да биде 2-4cm грешка,да се земе во предвид кога се прави нарачка ако ум.
Ова е Кинески големина ,треба да се провери на оваа внимателно и да го изберат правото големина ! Можеби и ние ќе го испрати надвор 7-10 дена по наредбата, ви благодариме за разбирањето..
Или нарачана ве молиме изберете "Една Големина" и им даде на вашиот големината на телото(Пол,висина,тежина,биста,половината,колковите,рамо) до нас,ние треба 15-45 работни дена за да се произведе,благодарение^^
Опис
Состојба : Нова
Материјал : полиестер и вештачко крзно
Ова вклучува : блузи+ракавици+панталони+нога маски
Боја : Може да се разликуваат различни меѓу CRT и LCD екрани. Ве МОЛИМЕ НЕ ГО КУПИТЕ, ако сте премногу чувствителни на најмала боја разлика,ви благодариме за вашето разбирање^^
Врати 1. Ако овој предмет не е она што го сакате, pls чувајте го она што беше, и го испрати назад преку воздухопловната со следење Бр. во 1 недела откако ќе ја добијат. Ние ќе издаде наплата откако ќе се добие парцела. 2. Ако објектот е прекината за време на превозот, pls контактирајте со нас. Ние може да обезбеди соодветна компензација. ве молиме не грижете се. Плаќање прифаќаме само Alipay . Ние го цениме ако може да се плати за објектот, веднаш штом ќе понудата. Предмети ќе биде предаден, ние по добивањето на уплатата. Превозот Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден откако Исплата е расчисти. Повеќето од нашите пратки се преку Кина Пост Воздухопловната (Бесплатен Превозот) : САД : 15-20working дена да пристигнат. Други земји : 25-45days да пристигнат ние, исто така може да брод преку негово барање. Од Експрес (ЕМС/FEDEX/DHL/DPEX) : околу 5-7 работни дена за повеќето земја, купувачот треба да додадете превозот надомест екстра. Сепак, ние не може да гарантира точно време на испорака, поради обичај/post office што е надвор од нашата контрола. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере тоа ние ќе ви испратиме следење на број и следење на веб-сајтот на вашата е-пошта откако ќе брод надвор од објектот. Ве молиме проверете ја вашата е-пошта. Некои земји може да ви наплати обичај такси, ако вредноста е на високо ниво. Ние не плаќаме за било обичај такси. Обично ние ќе го испрати како Подарок и пишување пониска вредност на пакетот. Контактирајте со Нас на Што обрнуваме внимание се да биде најдобро ebay продавачот ,дали контактирате со нас ако имате било барање или прашање. Ние slove сите проблеми на купувачите ставови, нема потреба да се грижите за нешто, ако го купите тука. Повратни информации, Ние ќе го остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за вас, откако завршивме со нашите трансакцијата.Ние не го цениме ако ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди на НСД. Ако не сте 100% задоволни со производот и нашите услуги, ве молиме контактирајте со нас преку ebay порака, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи тоа право. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и да е лошо повратни информации. Верувам нас, и ние може да ги реши проблемите. : ) Добра commuincation ќе донесе едни со други топлина

Кон својствата

Големина:
S, M, L, One Size
Извор:
едно парче
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
Тони cosplay
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Панталони,Врвот
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
ТОНИ
Извор:
едно парче
Карактер:
ТОНИ
Материјал:
Единствен крпа,Полиестер
Акции:
Големина во парк
Стил:
Аниме Костими,Облека Cosplay
Компоненти:
Врвот,панталони
Пол:
Жени,Мажи,Девојки,Момчиња,Унисекс,возрасни
Посебни Употреба:
Ноќта На Вештерките,Карневал,Стрип Con Cosplay Костим
кориснички:
Yes
Број На Модел На:
0040,71201,Сосема Нов,h,001

Најдобри предлози во категоријата