.

.

Мажи /Жени Ретро Steampunk Злато СТП Кожа Метал Занитвам Чума Птица Клун Лекар Маска Готски Панк Маска за ноќта на Вештерките Cosplay Реквизити

Мажи /Жени Ретро Steampunk Злато СТП Кожа Метал Занитвам Чума Птица Клун Лекар Маска Готски Панк Маска за ноќта на Вештерките

DEN 4340.16
DEN 2561.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Бренд : Corzzet
Материјал : Кожа СТП
SKU : HG090
Боја : Од Тебе Злато / Црна
Должина : 32 СМ
Висина : 21 CM
Useage : Готски Партија, Steampunk Accessoriess, Clubwear Cospaly, Пантомимичари
Големина : Маска Должина околу 32 CM (Не Вклучувајќи го Задниот Појас), Маска + Појас Може да биде До 51 CM
Маска Висина за 21 CM, Маска Најголемата Ширина На Двете Страни за 26 CM
Хоризонтална Појас Може да Се Прилагоди До 50 CM, Вертикална Со Најдолг за 21 CM,
Основни за Возрасни Носи ~ Општите Човекови Главата Може да Се Носи
Оваа Steampunk Чума Птица Клун Маска За Продажба Линк :

Кон својствата

Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Знаци:
Чума Птица
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Маски
Материјал:
Синтетички Кожа
Снабдување Тип:
Во Парк БР. HG090
боја:
Тебе Злато / Црна
Големина:
26CM *21CM *32CM
Производ Стил:
Steampunk & Готски & Бурлеска & Гроздобер
Употреба:
Маскира Cospaly Ноќта На Вештерките Готски Steampunk Додатоци
Serivice:
Dropshipping / трговија на Големо / Мало / OEM / ODM
Место на Потекло:
Гуангжу во кина
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Карактер:
Животно Тематските Носии

Најдобри предлози во категоријата