.

.

Област РК Задна Осовина превозникот зголемување имајќи верзија за LOSI DBXL

Област РК Задна Осовина превозникот зголемување имајќи верзија за LOSI DBXL

DEN 2553.60
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Област РК Задна Осовина превозникот зголемување имајќи верзија за LOSI DBXL

Кон својствата

боја:
бела, црвена, црна
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
РК Делови и Accs:
Мотори
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Четири тркала Атрибути:
Монтажа

Најдобри предлози во категоријата