.

.

AXSPEED 4Pcs Axial Wraith Легура 2.2 8 зборуваше Beadlock Тркала Прирабници Црна F 1/10 Роботот Автомобил 2.2 инчен Тркала

AXSPEED 4Pcs Axial Wraith Легура 2.2 8 зборуваше Beadlock Тркала Прирабници Црна F 1/10 Роботот Автомобил 2.2 инчен Тркала

DEN 4799.04
DEN 2448.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


AXSPEED 4 Pcs Axial Wraith Легура 2.2 8 зборуваше Beadlock Тркала Прирабници Црна F 1/10 Роботот Автомобил 2.2 инчен Тркала Функција : Оваа нова објави висок квалитет двојно 8 зборуваше тешки beadlock легура 2.2 инчи тркала rim сет (4pcs) одговара за 1 : 10 повеќето рк рок роботи автомобили како SCX-10, СЕКИРА-10, за Land Rover, итн. Спецификации : Материјал : алуминиум Дебелина : 26mm (1") Тежина : 340g (4pcs) Хексагонални totation : 12mm Превозот пакет : тркало : 4pcs Вистински Производ Show (прикажи)>>> Задоволството на Клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. ако не знаете како да се плаќаат пари, ве молиме погледнете го ова link : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html Превозот Брод во 2 работни дена по плаќање на Соодветна пониска царинска вредност е прифатена да се напише на комерцијална фактура за да се избегне плаќање данок за увоз на купувачот. Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив.

Кон својствата

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Тркала Центар
РК Делови и Accs:
Антени
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Сечење
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Бренд Име:
AXSPEED
Број На Модел На:
За 1/10 Скала РК Автомобил Роботот
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Джантите
квалитет:
Висок Врвен Квалитет На++++
боја:
Сребро.
Тежина:
344g
Дебелина:
26mm
Хексагонални totation:
12mm
Материјал:
Високо-заврши Метал Алуминиум Легура Направени
Одговара за:
1
Функција во еден:
D6S тешки beadlock Легура Зборуваше Тркала/Прирабници
Функција два:
Axial SCX10 D90 CC01 D110 2.2 инчен джантите
SKU:
M004396AAB0CC

Најдобри предлози во категоријата