.

.

5PCS 3.7 V 650mAh Литиум Батерија JST конектор + 1 за 5 полнење пренос на линија за X8TW X8T Q1012 Q9 РК Батеријата Додатоци

5PCS 3.7 V 650mAh Литиум Батерија JST конектор + 1 за 5 полнење пренос на линија за X8TW X8T Q1012 Q9 РК Батеријата Додатоци

DEN 1151.52
DEN 1094.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Компатибилен со X8 TW X8 T Q1012 Q9
Пакетот вклучува :
5 PCS 3.7 V 650m Ah батеријата
1 за 5 пренос на линија

Кон својствата

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
X8TW X8T Q1012 Q9
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Бренд Име:
BLLRC
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
За Возило Тип:
Авионите
Алатка Материјали:
Батеријата

Најдобри предлози во категоријата