.

.

(Црвена боја ) 7.4 V 1800Mah Li-po Батерија За MJX B2W B2C РК Quadcopter Летало Резервни делови Додатоци

(Црвена боја ) 7.4 V 1800Mah Li-po Батерија За MJX B2W B2C РК Quadcopter Летало Резервни делови Додатоци

DEN 1200.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


7.4 V 1800 Mah Резервни Li-po Батерија За MJX B2 W B2 C Рк Quadcopter Летало Резервни делови Додатоци
1) Дали ќе се обезбеди следење на број ? како да ги пратите мојата цел ?
Да, ние ќе се обезбеди следење на број на секоја цел , можете да ги пратите вашите цел на веб страната : www.17track.net
2) Што е meanning на овие зборови ? RTF , BNF ,Режимот 1 ,Режимот 2.
RTF : се Подготвени да одат, на rc хеликоптер има далечински управувач , тоа е комплетен systerm .
BNF : Врзуваат за да лета , RC хеликоптер не мора далечински управувач .
Mode 1 : Право Гас
Режим 2 : Лево Гас ( основен режим е на чекање 2 , ако треба модел 1 , ве молиме да ни оставите порака )
3) Колку не ти пишувам на pckage ? купувачот треба да се избегне плаќање на високи царински
Ние обично изјавуваат многу ниска вредност , околу 15% од цел вкупната цена .
1) ќе се тестираат секој RC хеликоптер/ quadcopter/автомобил пред да го испратите на prodcut . 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојте да се грижите за квалитетот .
1) да ја прифатиме Paypal,Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако сакате да купите производ од овие метод ,ве молиме контактирајте со продавачот. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Онлајн Време : 9 : 00 часот - 24 : 00pm (Пекинг Време) 1 ) Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет. 2 ) Ако имате било какви проблеми, ние сме многу среќни ако можете да контактирате со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Се надевам дека имаат добра соработка со вас за долго време.
1 ) Сите производи пред пратката се внимателно се следат за да се обезбеди дека тие се во совршена состојба. 2 ) Ние прифаќаме да се врати,Но сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Мажите го направија дефекти не се гарантира,како што се скршени, рбет и така натаму. 3 ) ве Молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи, затоа што ние не го прифати врати пакети без да се знае причината. 1) Ако ви се допаѓа производот , ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации ,пишување на некои зборови и префрлување на вашиот производ слика е подобро , ние ви даде попуст следната цел .

Кон својствата

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Хеликоптери
Алатка Материјали:
Батеријата
Големина:
as picture
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
Број На Модел На:
Црвено батеријата
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Технички параметри:
Вредност 2
Материјал:
Композитен Материјал
Надградба На Делови/Додатоци:
Црвено батеријата

Најдобри предлози во категоријата