.

.

Алуминиум легура опрема за слетување далечински управувач retractablefor подвозјето за Скајвокер x8 ЕПО Авион Резервни Делови

Алуминиум легура опрема за слетување далечински управувач retractablefor подвозјето за Скајвокер x8 ЕПО Авион Резервни Делови

DEN 2832.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Алуминиум легура опрема за слетување далечински управувач retractablefor подвозјето за Скајвокер x8 ЕПО Авион Резервни Делови
Алуминиум легура опрема за слетување подвозјето за Скајвокер x8 ЕПО Авион Резервни Делови
Descriprion :
Точка Име : опрема за Слетување
Материјал : Алуминиум легура
Употреба : Tricycle опрема за слетување се користи за Скајвокер x8 авион со ES08 MAII Серво (полетување тежина 3kg);
Taildragger слетување gera се користи за Скајвокер x8 авион со EMAX3104 Серво полетување 5kg тежина РК авион
Пакет Се Вклучени :
1x опрема за Слетување

Кон својствата

боја:
Со 3kg Серво, Со 2kg Серво, Без Серво
Бренд Име:
uuustore
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
опрема за слетување
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
Четири тркала Атрибути:
Гуми
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Авионите
Број На Модел На:
x8 опрема за слетување
Технички параметри:
Вредност 2
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки

Најдобри предлози во категоријата