.

.

1pcs ZOP Моќ Lipo Батеријата 7.4 V 2200mAh 8C Li-Po Батерија За DEVO 4/ 7E / 6S / 8S Предавателот Li-поли РК Батеријата

1pcs ZOP Моќ Lipo Батеријата 7.4 V 2200mAh 8C Li-Po Батерија За DEVO 4/ 7E / 6S / 8S Предавателот Li-поли РК Батеријата

DEN 479.52
DEN 446.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ZOP Моќ Lipo Батеријата 7.4 V 2200m Ah 8 C Li-Po Батерија За DEVO 4/ 7 E / 6 S / 8 S Предавателот Li-поли РК Батеријата
Батеријата параметар : ZOP Моќ 7.4 V 2200m Ah 2 S 8 C
Капацитет : 2200 MAH
Големина : 15*30*100 MM
Тежина : 97g
Бои : Стандардни Бои
Забелешка : поради разликата помеѓу мерење, батеријата димензија и тежина, може да имаат малку грешка.
Пакет Се Вклучени :
1 x ZOP Моќ 7.4 V 2200m Ah 2 S 8 C Lipo Батеријата за FUTABA Приклучок
Превозот : Објектот на локацијата на Кина, стандардно превозот услуга е превозот од Кина се регистрирате Воздух Mail или Хонгконг се регистрирате воздух mail
Ве молиме бидете советувани дека International shipping обично трае подолго отколку за домашните, како што 's врз основа на превозот обезбедувач на услуги и обичаи.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по приемот на плаќање (освен сабота ). Азиски земји, 5-15days велика БРИТАНИЈА, Ирска 10-20days САД,Канада,Австралија 8-20days Шпанија, Грција, Германија&западноевропските 10-21days Франција, Италија и други земји 15-28days Ако пакет тежина е повеќе од 2kg или пакет големина е поголема од 90СМ, ние ќе ги искористиме EMS и сл или Брод со две парцели од Кина пост воздух mail.
Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас. Плаќање : 1. ESCOW 2. moneybooks
3. Банката transfe Враќа : За да се обезбеди сите предмети се со добар квалитет, ние ќе ги тестираат сите производи пред пакети беа испратени надвор . 30 дена гаранција од купените датум. Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail, пред да се вратат на неисправни објект. Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и сите додатоци. Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.

Кон својствата

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
YuanHan
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Технички параметри:
Вредност 2
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
За Возило Тип:
Авионите
Алатка Материјали:
Батеријата
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
ZOP025
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Име:
YKS
Надградба На Делови/Додатоци:
7.4 v 2200mah

Најдобри предлози во категоријата