.

.

Топла 15-SJ04 РК Чудовиште Камион Резервни Делови Предниот Браник го Блокира Автомобилот Делови за S911/S912 РК Автомобил оригинални Предниот Браник го Блокирате

Топла 15-SJ04 РК Чудовиште Камион Резервни Делови Предниот Браник го Блокира Автомобилот Делови за S911/S912 РК Автомобил

DEN 188.16
DEN 139.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


15-SJ04 Предниот Браник го Блокира Автомобилот Делови за S911/S912 РК Автомобил
"Спецификации :
1. Материјал : ABS
2. Боја : Црна
3. Применливи за : S911 / S912 далечински управувач автомобил додатоци
4. Нето тежина : околу 12g
5. Бруто тежина : околу 13g
6. Производ големина : за 9.7 * 7 * 2cm/ 3.82 * 2.76 * 0.79 во
7. Пакување : opp вреќа"

Кон својствата

Број На Модел На:
Предниот Браник Го Блокирате
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Бренд Име:
MINOCOOL
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Предниот Браник Го Блокирате
Надградба На Делови/Додатоци:
Предниот Браник Го Блокирате
РК Делови и Accs:
Предниот Браник Го Блокирате

Најдобри предлози во категоријата