.

.

F17922 DIY Собрани Дрвени Правец на Автомобил Загатки Играчки Наука Модел Играчки За Дете Учење 4WD Паметен Робот Автомобил Резервоарот Шасија РК Играчка

F17922 DIY Собрани Дрвени Правец на Автомобил Загатки Играчки Наука Модел Играчки За Дете Учење 4WD Паметен Робот Автомобил

DEN 139.20
DEN 99.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Собрани Дрвени Правец на Автомобил Загатки Играчки Наука Модел Играчки За Дете Учење 4 WD Паметен Робот Автомобил Резервоарот Шасија РК Играчка
Принцип : на проток на воздух, произведени од страна на пропелер против, туркање на автомобилот напред
Димензии : должина : 20.5 см, висина : 6-10 см, ширина : 8-10 cm
Главен материјал : метал вратило, тркала ABS пластика, дрво
Батерија : 2 батерии АА
DIY : овој производ е материјал пакет, бара монтажа со себе.

Кон својствата

Бренд Име:
jmt
Материјал:
Пластични
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Кит класа
За Возило Тип:
Автомобили
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Автомобил Загатки Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Автомобил Загатки Играчки

Најдобри предлози во категоријата