.

.

F17913 Рака-извит генератор S1 животната средина технологија на научните експерименти мали технологија gizmos мали производство

F17913 Рака-извит генератор S1 животната средина технологија на научните експерименти мали технологија gizmos мали производство

DEN 124.80
DEN 114.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Рака-извит генератор S1 животната средина технологија на научните експерименти мали технологија gizmos мали производство на големината на Телото : 4*4*5.5 cm Справи со систем : 5.5 cm тежина : 54 g Моќ напон : брзина, униформа ротација може да достигне 3 V, LED светла случајни

Кон својствата

Бренд Име:
jmt
Материјал:
Пластични
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Кит класа
За Возило Тип:
Автомобили
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
генератор
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
генератор

Најдобри предлози во категоријата