.

.

Алуминиум М4 4mm Тема Најлон Заклучување Орев Flanged за 1/10 RC Модел на Автомобил Надгради Хоп-up Дел HPI HSP Traxxas Axial Hi Speed Wltoys

Алуминиум М4 4mm Тема Најлон Заклучување Орев Flanged за 1/10 RC Модел на Автомобил Надгради Хоп-up Дел HPI HSP Traxxas Axial

DEN 72.48
DEN 62.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Тоа не е само поттик за нас,но, исто така, ни помага да се направи подобро управување на клиентите за купување рекорд.
Сите врати непотребни предмети, ние ќе ги провери и да ги испита неисправни.
Забелешки :
1>ве Молиме, напишете вашето име, презиме,контакт број и детален адреса кога се потврди цел. за повеќето Азиски земји како Кореја/Јапонија/Singapore/Тајланд итн. И ние ќе брод, како на вашиот превозот информации. Тие ќе трае пократко време на испорака околу 3-10 дена по различни изразат сте го одбрале,но тие ќе доведе до повисоки превозот чини околу $20 или поголема, ве молиме контактирајте со нас ако сакате ни да се ревидира превозот метод за било итни потреби. Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас ВЕДНАШ по уплатата.
Она што е уште поважно,ние ќе го ценат многу, ако можете да ни се обратите за комуникација, наместо да ни даде негативни повратни информации директно дали имало било незадоволство/прашања кога ќе го примите пакетот.
Покрај тоа, ние ќе ТРЕБА ВАШАТА ПОМОШ за да се остави ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,што е многу важно за нас.
Без побарувања за сите штети на надворешното поле предизвикано од превозот couriers.
Имаме доверба дека ќе се согласите со нас,по проверка на квалитетот,дека високиот квалитет на материјалот се користи и висок стандард на изработка ќе биде во можност да ви понуди фантастично искуство во хоби во светот.Ние ќе испрати купони за некои големи купувачи како подарок кога се пресметува наредби и евиденција достигне определен стандард.
Сите елементи МОРА да се врати во првобитната состојба, со сите кутија и додатоци.
Ако неисправни предизвикани од Човечки оштетувања, оштетувања од вода, заспивам штета и во correctable користење, сите поправка цена го носат на купувачот.
Треба да имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. И ние ветување за решавање на проблемите за вас наскоро.
Сите се врати ставки мора да се врати во рок од 3 дневна смета од денот на кои ќе потпиша за пакетот и ве молиме, напишете порака до нас за испорака на информации,како и превозот метод и следење на број по пратка.
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 5 работни дена од денот на добивањето на плаќање(со исклучок на викенди и државни празници)
Време на испорака околу 7-60 работни дена да повеќето земји
8-15days во САД од страна на e Packet
8-28days да руската од страна на Посебна Линија
7-35days.4pcs 102049 Машински Легура на Алуминиум М4 4mm Тема Најлон Заклучување Орев Flanged за 1/10 РК Хоби Модел на Автомобил Надгради Хоп-up Дел HPI HSP Traxxas Axial Hi Speed Wltoys
Скала : не се применува
Бренд : RCAWD
Предмет Бр.
За пари гаранција за враќање :
такси превозот и осигурување надоместоци се неповратни.
Купувачот мора да ги сноси сите предмети се врати превозот такси, данок, царина, итн. : 102049 G
Име На Производ : Завртки&Ореви
Бренд нови : Да
Пакет Количина : 4pcs
Тежина : 2g
Општо земено,ние брод во светот со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail , e Packet на сад и Специјална Линија на руски,кои се со следење на број и ќе може да се провери на испорака на информации за официјалната веб-страница.
13-56days во Канада
17-60 дена да Бразил
Други изразат пост како EMS,DHL и ПРОЗОРЦИ е на располагање премногу.
2>Целиот врв на превозот, како Божиќ, време на испорака ќе бидат одложени во некои области.
8-40days да европските земји,како велика БРИТАНИЈА/Шпанија/Франција/Австрија/Германија/Италија/Ирска итн.
Ние се стремиме во обезбеди на нашите почитувани клиенти со големи чувства пред/за време на/по купувањето.

Кон својствата

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Број На Модел На:
102049G
Бренд Име:
RCAWD
Надградба На Делови/Додатоци:
Завртки&Ореви
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
M4 4mm Тема Најлон Заклучување Орев Flanged
Име на производ:
M4 4mm Тема Најлон Заклучување Орев Flanged
Квантитет На Пакет:
4pcs
Нето тежина:
5g
Состојба:
Бренд Нови
За Возило Тип:
За 1
Земја на Производство:
Кина
Година:
2016 година
Type1:
Универзална Додатоци
Точка Бр.:
102049G

Најдобри предлози во категоријата