.

.

XT-XINTE Универзална Моторно Покрие Заштита за 18 22 24 Серија Моторни Различна Боја F18240

XT-XINTE Универзална Моторно Покрие Заштита за 18 22 24 Серија Моторни Различна Боја F18240

DEN 82.08
DEN 75.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


XT-XINTE Универзална Моторно Покрие Заштита за 18 22 24 Серија Моторни Различна Боја

Кон својствата

боја:
Црна за 18 серија, Црвена за 18 серија, Зелен на 18 серија, Црна за 22 серија, Црвена за 22 серија, Зелен на 22 серија, Црна за 24 серија, Црвена за 24 серија, Зелени за 24 серија
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал

Најдобри предлози во категоријата